Yüz Değiştirici Etkisi

Eğlence Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma PicFrame
Bu programı hemen yükleyin ve eğlenceye erkenden atılın. Kahkaha garantili bu mükemmel program sizler için üretildi.

  Telefonunuza yüklediğiniz bu program sayesinde arkadaşlarınıza ve size yeni eğlence çıkmış olacak. Fotoğrafı çekin ve hayal gücünüzü kullanın. Çektiğiniz fotoğrafı programa yükleyin ve ardından yüzünde değişiklikler yapın. İsterseniz bir hayvan yüzü yerleştirin, isterseniz bir manzara resmini. Seçim tamamen size ve hayal gücünüze kalmış. Bu programla hayal ürününüz olan suratları herkes görecek. Kendinizi geliştirin ve en ilginç yüzü siz çıkarın. Çektiğiniz fotoğraftaki değişiklikleri tamamladıktan sonra isteseniz fotoğrafın altına yorumunuzu da ekleyebilirsiniz.

 Oluşturduğunuz fotoğrafı arkadaşlarınıza da gönderebilirsiniz. Hatta çektiğiniz ve değiştirdiğiniz fotoğrafı öncesi ve sonrası olarak yan yana getirebilirsiniz. Değiştirdiğiniz fotoğraflardan en beğendiklerinizi telefonunuza kaydedebilirsiniz. Ve en önemlisi bunlarda bir arşiv oluşturabilirsiniz. Baktıkça güleceğiniz fotoğraflar oluşturmak sizin için çok keyifli olacak. Sadece fotoğrafı çekin ve hayal gücünüzü devreye sokun. Eğlenceli olacak bu süreçte gönüllü arkadaşlarınızın fotoğrafını çekmek çok daha iyi olacak.

 Boş zamanlarınızın vazgeçilmez eğlencesi olacak bu programla zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Eğlencesi bol bu mükemmel programa siz de çok kolay şekilde sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. 

Daha Fazla Göster
Yüz Değiştirici Etkisi indir